GAMA bu yıl da dünyanın en büyük müteahhitleri arasında yer aldı.

McGraw-Hill/Engineering News-Record (ENR) dergisi tarafından her yıl yayınlanan dünyanın en büyük 225 Uluslararası Müteahhit Firması listesi 31 Ağustos 2009 tarihli dergide yer aldı ve GAMA bu yıl 66. sırada yer aldı. Sıralama firmaların kendi ülkeleri dışındaki yapım faaliyetlerinden yıl içinde elde ettikleri gelirlere göre yapılıyor. GAMA Grubu yapım firmaları bu sıralamada geçen yıl 60. olmuştu.
ENR’ın bu yılki en büyük 225 uluslararası müteahhit firmaları arasında yer bulan 31 Türk firması arasında GAMA en büyük ikinci Türk firması olurken Türkiye Çin’den sonra listede en çok firması olan ikinci ülke konumuna geldi.
Firmaların kendi ülkeleri de dahil üstlendikleri bütün projelerden elde ettikleri gelirler dikkate alınarak yapılan en büyük 225 Global Müteahhit sıralamasında ise GAMA bu yıl da geçen yıl olduğu gibi yine 145. oldu.
Derginin 2009 yılı sektörel değerlendirme sonuçları Aralık ayında yayınlanacak “The Global Sourcebook”da yer alacak. GAMA, bu değerlendirmelerde endüstriyel tesis yapımında Türkiye’nin en büyük firması olarak öne çıkıyor ve başta enerji sektörü olmak üzere çeşitli sanayi tesislerinin yapımında dünyanın en büyük 10-15 firması içine giriyor.